Problem ze wzwodem podczas gry wstępnej

Witam, mam pytanie mam problem ze zwodem podczas gry wstępnej staje mi ale już po założeniu kondona i muszę jakiś czas poleżeć żeby staną tak jakby po grze wstępnej już był bym po sexie co poradzicie zrobić z tym ? A no i po tej grze wstępnej mam już mokre majtki od spermy samoistnie

Dzień dobry.

Prawdopodobnie:
1. gra wstępna trwa za długo.
2. założenie prezerwatywy trwa za długo.
3. partnerka nie jest wybranką Pana serca, a raczej penisa.
4. majtki są mokre nie od spermy, a od płynu preejakulacyjnego, aczkolwiek mogą być w nim plemniki.

Konkludując: Seks to nie zawody, wymaga atmosfery i, cokolwiek przez to rozumieć, uczucia, o którym Pan nawet nie wspomina.

Pozdrawiam.

Witam, Jeżeli po grze wstępnej samoistnie wylewa się Panu sperma to konieczność "poczekania chwilę" jest naturalna i związana ze zjawiskiem refrakcji -normalnym u mężczyzn. Gra wstępna może być tak podniecająca, że prowadzi do wytrysku nasienia a po nim następuje potrzeba przerwy - regeneracji sił. Natomiast niepokoi mnie określenie " mam mokre majtki od spermy" czy to znaczy, że nie Pan wytrysku? że sperma nie wytryska tylko wylewa się? Jeżeli tak, uważam, że trzeba tę sprawę skonsultować z lekarzem- seksuologiem. Pozdrawiam