Problem ze zdjęciem napletka podczas wzwodu

Witam! Mam problem ze suwaniem się napletka podczas zwodu, a gdy jest w stanie spoczynku mogę zdjąć. Byłem u lekarza rodzinnego, który dał mi skierowanie do chirurga, więc poszedłem do chirurga i powiedział mi, że jest wszystko OK i nie ma się czym martwić. Ja uważam, że nie jest ok, gdyż widząc penisy podczas wzwodu na filmach pornograficznych ich napletek jest zdjęty. Co jest, co robić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam serdecznie!
Na podstawie Pana opisu faktycznie można wysunąć podejrzenie wąskiego napletka. O ile aktorzy z filmów erotycznych nie powinni stanowić dla nas wzorca (stosują oni ćwiczenia, mają niejednokrotnie przeprowadzane zabiegi na penisie), tak napletek faktycznie powinien być odprowadzalny w każdej sytuacji. Niestety bez możliwości zbadania Pana nie jestem w stanie postawić właściwego rozpoznania i ustalić leczenia. W obecnej sytuacji warto byłoby zasięgnąć opinii innego specjalisty. Najlepiej byłoby skonsultować się z urologiem. Do poradni urologicznej również potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam