Problemy skórne od roku u 26-latki a bezskuteczne leczenie

od kwietnia2013 mam problem skórny najpierw były plamy na szyj i buzi jak poparzone podobno łuszczyca ale to nie to,zeszło a teraz mam krostki na całym ciele jak kasza manna drapie się swędzi najgorzej w nocy lekarz stwierdził liszaj płaski brałam sterydy nie pomogło teraz jest mniej zostały plamki brązowe trochę ich zostało na nogach i karku ale czasami swędzą to podrapie i rozniosę błagam o pomoc nie wiem co to jest podobno teraz że od stresu a jestem bardzo nerwowa może są jakieś leki :((((

Witam. Stres rzeczywiście ma wpływ na pogłębianie się zmian skórnych. Jeśli mogę doradzić niech Pani idzie do 3-4 dermatologów i poprosi o poradę co w takiej sytuacji zrobić, być może w końcu trafi Pani na tego dobrego, który rzeczywiście pomoże i przepisze jakieś maści lub leki. Jeśli chodzi o dietę, to czasami wypryski/łuszczycę łagodzi dieta bezglutenowa, ale to już musiała by Pani skonsultować z dietetykiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl