Problemy z androstedionem

witam, Mam problemy z androstedionem. okazalo sie, ze przyczyna podwyzszenia tego hormonu jest insulinoodporonosc. Otrzymalam Glucophage xr oraz vigantoletten 1000 2xdziennie. Jestem oslabiona, spiaca, mam napady goraca, bardziej sie poce i mam prblemyz koncentracja. Czy przyczyna zlego samopoczucia mozebyc bardziej Gluco czy ten preparat z Vit D?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy nie są swoiste dla żadnego z tych leków lecz nie znaczy, że te leki nie mogą tego powodować. Proszę jednak o konsultację z lekarzem prowadzącym w celu ewentualnej zamiany leków lub odstawienia. Pozdrawiam.