Problemy z brzuchem u 5-miesięcznego dziecka

Witam mam 5miesięcznego synka od środy w nocy mały ma problem z brzuszkiem całą noc prawie przepłakał wczoraj pojawił się lekki katarek i stan podgorączkowy 37,4 dziś zrobił 3 kupki ale widać dziecko nie to płacze pręży się gdy chcę go nakarmić czasem mały nie może zrobić kupy i też płacze w ogóle to dodam że od urodzenia miał kolki co robić?

Milena Lubowicz

Objawy te mogą wynikać z infekcji. Proszę skontaktować się z lekarzem pediatrą, który je zbada i oceni czy są niepokojące objawy. Można spróbować podać dziecku lek ułatwiający usuwanie gazów z jelit np: Espumisan i probiotyk np.Bio gaia.
Pozdrawiam