Problemy z brzuszkiem u 2-miesięczniaka

Witam ! Mam 2 mięs. synka karmię Go piersią , wcale nie sprawia mi to przyjemnośći gdyż często mamy problemy z jego kupą , staram się trzymać dietę jeść lekkie rzeczy rosołki gotowane mięso ale mimo wszystko są problemy ... nie pomaga espmisan , ćwiczenia , czy mam szukać pomocy u specjalisty ??

proszę wyeliminować produkty mleczne z diety, nawet masło, dziecku podawać DELICOL , (enzym pomagający trawić mleko) i Dicoflor lub inne bakterie przewodu pokarmowego one też wspomagają trawić mleko. U 2 miesięcznych dzieci enzymy produkowane są niewystarczająco bo układ pokarmowy dopiero dojrzewa , za miesiąc , dwa powinno się unormować.