Problemy z cerą a bakteria Helicobacter pylori

Witam, 27lat Mam problem z cera a dokladnie z zaczerwieniami na calej twarzy przy piciu alkoholu czy jedzeniu a dodatkowo od kilku miesiecy pojawily sie duze pryszcze,ktorych nie da sie usunac w zaden sposob i tylko na jednej stronie policzka.Stosowalam Duac,Tribitic,Brevoxyl,Acne-derm i wiele innych.Chcialabym dowiedziec jaka moze byc przyczyna i czy ma jakis wplyw bakteria Helicobakter Pyroli ktora mam ? Prosze o rade

Alkohol powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ma Pani prawdopodobnie cere naczynkowa , stad rumien po spożyciu alkoholu. Na tym tle takze rozwija się czesto tradzik. zatem podstawa to zamkniecie naczynek.