Problemy z chodzeniem, drętwienie kończyn przy wysuniętym dysku

moze ktos mi poradzi co mam dalej robic.bylam u lekarzy z tym moim kregoslupem robilam MRI,jakis scan dodatkowy w szpitalu, MRI niby wyszlo w normie,w szpitalu co robilam scan doktorka powiedziala ze prawdopodobnie czeka mnie operacia bo mam wysuniety dysk,zostawili mnie na noc bo mialam miec powtorzone to badanie jeszcze raz ale rano przyszla inna doktor i kazala mi isc do domu,bole mam dalej ,nie spie ,czasem nie moge chodzic,dalej dretwieja mi nogi, co dalej robic ,pomozcie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem co było powodem wypisu. Nie znam także wyniku badania. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgoslupowe.