Problemy z chodzeniem po wykryciu oponiaka

Dzien dobry. Wykryto u mnie oponiaka dwa mies.temu. od tamtwj pory mialem juz 3napady w czym biore tabl.depakine 300. Lecz nie w tym rzecz. . ostat.bylem w szpitalu pomiewarz bardzo bolaly mi nogi.Dawali jakies kroplowki'tabletki,zastrz.przeciw bolowe itp. Przez 3 dni. Od tamtej pory malo czuje prawa noge tzn.kuleje jak ide,podbiec nie moge (taki bezwlad) a do szpitala mam dopiero w polow.wrzesnia sie zglosic ale co z ta noga,jak dalej mam zyc.czy to przejdzie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia proszę udać się do najbliższej izby przyjęć lub szpitalnego oddziału ratunkowego.