Problemy z ciążą bliźniaczą

Witam .Corka była w ciąży z bliźniakami,23 12 lekaz stwierdził ze jesd z dzieciatek zmarlo i skierowal corke do szpitala z którego po 3 dniach skierowano do Wroclawskiej Kliniki.Tam lekarz nawet jej nie badal z braku miejsc skierowal do poprzedniego szpitala.Od początku stycznia lezy w szpitalu gdzie zrobiono Usg maleństwo wazy 560 gram i rozwija się prawidłowo corka ma brak zelaza i anemie ,lekarz twierdzi ze toksyny już corce nie zagrazaja wiec może lezec w domu.

Witam! Jeśli jedno z dzieci z ciąży bliźniaczej obumrze, jak najbardziej możliwe jest aby drugie urodziło się zdrowe w terminie spodziewanego porodu. Aby zalecić konkretne postępowanie w każdym przypadku niezbędne jest jednak przeprowadzenie bezpośredniego badania ginekologicznego, w związku z czym proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, który powinien najlepiej ocenić sytuację.