Problemy z erekcją i przedwczesny wytrysk. Jak temu zaradzić?

Witam, mam 20 lat i od około 3 tygodni mam problem z erekcją i zbyt wczesny wtrysk, ale opisze dokładnie swoją sytuację. Zawsze kiedy dziewczyna przytulała się do mnie w łózko, mój penis już powoli stawał, potem długo mogła dotykać go przez bokserki, a kiedy brała go do ręki, mogła to robić przez, np. 10 minut. Miałem wtrysk, a ona mogla go pieścić ręka przez następne 5 minut i dalej był twardy, kiedy go odkładała nadal taki był, a 3 tygodnie temu kiedy tylko wzięła go do ręki i zaczęła ruszać miałem wtrysk po kilku sekundach, a potem zrobił się miękki. Teraz jest tak za każdym razem. Już nie staje kiedy się przytula, dopiero jak pięści ręką nisko po brzuchu lub samo krocze, raz dotykała go przez bokserki koło 10 minut, raz bardzo krotko i za każdym razem jak tylko wzięła go do ręki to za moment miałem wtrysk i robił się miękki, nie tak jak kiedyś. Po pierwszym razie jak tak miałem, nie masturbowałem się kilka dni, bo myślałem ze przez to nie chciał tak stać. Nie robiłem tego 5 dni i dalej było tak samo, dzisiaj znowu się to powtórzyło, stanął dopiero jak dotykała podbrzusza. Był twardy jak pieściła przez bokserki może koło 5 minut a kiedy wzięła go do ręki zaraz miałem wtrysk i zrobił się miękki. Martwi mnie to, ponieważ kiedyś był twardy bardzo długo, nawet po wtrysku, a teraz nie wyobrażam sobie współżycia. Problem z erekcją może sugerować ograniczenie masturbacji i wczesny wytrysk. Nie wiem co z tym zrobić.

Witam!

Masturbacja nie wpływa na powstawanie zaburzeń erekcji. Pozwala poznać swoje ciało i jego reakcje. Dlatego zalecana jest przy problemach seksualnych, szczególnie przedwczesnym wytrysku.
Zmiany w Pana reakcji mogą być związane z relacją z partnerką. Może dotychczasowe bodźce już nie wystarczają, by mógł Pan osiągnąć wzwód w trakcie przytulania. Teraz potrzebne są do tego pieszczoty. Pana obecne reakcje niepokoją Pana, dlatego zachęcam do skonsultowania ich z lekarzem urologiem lub seksuologiem. Lekarz będzie mógł stwierdzić (podczas wizyty bezpośredniej), czy Pana problem ma charakter organicznych zaburzeń, czy jest raczej wynikiem problemów psychicznych. Przedwczesny wytrysk i zaburzenia wzwodu mogą być wynikiem stresu i lęku (np. kiedy boi się Pan, że nie zdoła zaspokoić partnerki).

Warto, żeby skonsultował się Pan ze specjalistą i poznał dokładną przyczynę swojego problemu.

Pozdrawiam