Problemy z karmieniem piersią u trzymiesięcznego synka

Witam.Jestem mama 3miesiecznego synka (14t.z.).Od ok.tygodnia nie chce ssac piersi ani tez jesc z butelki.Sama proba przystwienia wiaze sie z krzykiem.Jak juz sie uda i zassie to przysypia i killa razy pociaga ityle.przez tydzien spadl na wadze 30g.dodam ze nie ma pllesniawek,katarku,kaszulu,uchojest ok,nie ma goraczki. Jedynie jeszcze jak budzi sie w nocy ok.3 i nad ranem ok.6 zje bez grymaszenia. W ciagu dnia jest marudny,caly czas zajada piastkii paluszki...brakuje mi juz sil,prosze o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza pediatry. Po zbadaniu i ustaleniu przyczyny nieprawidłowości możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego postępowania.