Problemy z komunikacją po rozstaniu z dziewczyną

Witam mam pytanie... Nie wiem czy to moje paranoje ale fakty wygladaja tak... gdy dziewczyna ze mna zerwala przez ostatnie dwa tygodnie czesto nie mal ze codziennie dzwonila do mojego kolegi gadala dlugo, potem jedno I drugie pytalem o co chodzi kolega powiedzial ze tez to wyczowa potem bylej ona zaprzeczala mowiac ze ma go jak za brata teraz po czaasie widze ze codziennie do siebie dzwonila I wolnych chwilach sie spotykaja bo ona niby sie nudzi I w sumie nie unikaja mnie zbytnio ale tel.urywaja

Witam, jeśli doszło do rozstania być może nie warto skupiać się na relacjach z byłą dziewczyną, ale na sobie i innych dążeniach oraz celach, pozdrawiam.
Anna Miżowska