Problemy z koncentracją oraz mówienie do siebie

Witam, od niedawna, mam problemy z koncentracją, nie kontrolowanie mówię sam do sb, nie jestem w stanie połapać się w potoku myśli jaki przelatuje mi przez głowę...

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, jak długo trwa taka sytuacja, czy domyśla się Pan kiedy/ co mogło ją wywołać, ani w jakim stopniu jest ona dla Pana uciążliwa w codziennym życiu. Konieczna jest dłuższa rozmowa. Proszę wybrać się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Szanowny Panie,

problemy z koncentracją często wiążą się z przemęczeniem. Czy zauważył Pan w ostatnim czasie, że ma więcej pracy i/lub nie dosypia? Wówczas odpoczynek powinien pomóc.
Jeżeli nie ma Pan zbyt dużej ilości obowiązków i/lub w ostatnim czasie w Pana życiu nie zaszły poważniejsze zmiany a dodatkowo czuje Pan jakieś dolegliwości fizyczne, wówczas proszę zwrócić się do lekarza pierwszego kontaktu. Przy innych jak zmęczenie i choroba fizyczna powodach, pomoże psycholog.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak,www.ctzo.org