Problemy z kucaniem u 16-miesięcznej dziewczynki

mam 16 miesięczną córkę która nie potrafi kucać co robić ?dodam że jest dosyć dużą dziewczynka bo ma 98 centymetrów i waży 14 kg, chodzi trzymając się za ręce inaczej nie chce bi się boi

Opis problemu jest lakoniczny.
Myślę ,że warto aby córcię obejrzał pediatra i zdecydował o ewentualnym dalszym postępowaniu diagnostycznym-o ile takie będzie potrzebne.
Być może dziecko ma obniżone napięcie mięśniowe lub słabo wykształcone mechanizmy antygrawitacyjne stąd taki problem.Ale bez oceny neurologa nie da się tego ocenić .
Pozdrawiam ciepło
.