Problemy z motywacją, konsekwentną pracą

Jestem mężczyzną, 24 lata z historią kłopotów w relacji z nauczycielami w szkole. Mam obecnie powazne problemy z motywacją, konsekwentną pracą. Czuję, że lata stresu w dzieciństwie zrujnowały moją psychikę. Psycholog skierowała mnie na mmpi-2 i wyszły mi wyniki na skalach depresji, paranoi, histerii, schizofrenii po ok. 75 i ponad 80 w skali psychopatii. Jestem bardzo empatyczny, moralny itp. Obawiam się, że nie jestem rozumiany, a moje problemy nie są moją "winą". Nie wiem co myśleć o tym

Dzień dobry!

Aby właściwie zinterpretować wyniki testu MMPI-2 potrzebna jest pełna lista wyników na wszystkich skalach, podskalach oraz ich interakcji. Niestety, na podstawie informacji tylko o kilku najwyższych skalach, trudno o pełną informację zwrotną czy diagnozę.

Zachęcam do dłuższej rozmowy z konsultującym Pana psychologiem oraz omówienie proponowanych Panu form pomocy terapeutycznej.

Pozdrawiam!