Problemy z mową i spowolnione ruchy po stosowaniu dopalaczy

Witam. mam 18 lat i czasem zdarzyło mi się zapalić dopalacza lub wypić alkohol. od pewnego czasu odstawilam dopalacze ale tez od kilku tygodni, jeszcze przed ich odstawieniem zaczelo mi sie dziac cos dziwnego. kilka razy dziennie na 5-20 min. dzieje mi sie takie cos, ze lewa strona ciala wykonuje bardzo wolne ruchy i jest oslabiona np: ręka. mam wtedy tez problemy z mową. mówię szybko i niewyraźnie, całkiem inaczej niż mam zamiar powiedzieć. błagam o pomoc, nie umiem przewidziec takiego ataku

witam,
organizm reaguje różnie na środki psychoaktywne. Radzę udać się na konsultację do terapeuty uzależnień w swoim mieście. Pomoże określić Pani zakres problemu i poradzi co dalej robić w sytuacjach przez panią opisanych

życzę zdrowia