Problemy z oddychaniem i kłucie w plecach po odstawieniu marihuany

Dzień dobry. Mam taki problem nie pale marihuany juz ponad 2 tyg.Paliłam dosyć długo. Po odstawieniu zaczeło mi sie bardzo cieżko oddychać mam na myśli trudność zrobic głeboki oddech .Czuje jakby cos mnie zatykało. często czuje jakieś kucie w plecac. Boje sie ze moze to byc cos gorszego niz skutki uboczne. Prosze o poradę. czy takie skutki sa możliwe.

Witam. Trudno powiedzieć. Najlepiej po prostu żeby Pani nie siegała wiecej do marihuany. Może Pani udac się do lekarza i wszystko zacznie się wyjaśniać co się dzieje.
Magdalena Brabec

Witaj. Właśnie zrezygnowałaś z wprowadzania do organizmu narkotyku. Twój organizm się oczyszcza i w tym okresie mogą wystąpićróżne lekkie symptomy w organizmie. Tego typu objawy mogą być też wywołane stresem związanym z innymi czynnikami. Zastanów się czy w Twoim życiu dzieje się coś na co reagujesz silnymi emocjami. Jeżeli jednak masz obawy (co samo w sobie może wywoływać silny stres) to po prostu zrób prześwietlenie płuc.