Problemy z oddychaniem po po zatorze płucnym i zakrzepicy żył głębokich kończyny

Jestem po zatorze płucnym i zakrzepicy żył głębokich kończyny dolnej lewej.Mam problem z oddychaniem-duszności i szybko się męczę.W wyniku ANGIO KT KLATKI PIERSIOWEJ WYSZŁO: Drobne zrosty opłucnej szczytów.Niewielkie obszar zagęszczeń siateczkowatych w okolicach nadprzeponowych-zmiany włókniste.Płuca bez świeżych zmian ogniskowych.Pień tętnicy płucnej-29mm,prawa i lewa tętnica płucna do 18mm.Serce i aorta odpowiednie do wieku.Początkowe zmiany deformatywne w kręgosłupie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z podanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista wdroży odpowiednie postępowanie.