Problemy z oddychaniem u 6-tygodniowej dziewczynki

Witam. Moja szescio tygodniowa córka w nocy tak jakby sie dwusilnikowy katarkiem. Tyle ze nosek ma czysty. Jak leży na mnie jest wszystko w porządku ale jak już w łóżeczku to sie dusi. Wcześniej używałam soli fizjologicznej. Proszę o szybka odpowiedz.

Lek. Marta Jaruchowska

Witam. Mozna uzyc soli i za chwile sciagnac nosek Frida, jednak mysle, ze corke powinien zobaczyc pediatra, ewentualnie laryngolog dzieciecy.