Problemy z odżywianiem, niska samoocena, strach przed samotnością i ataki złości u 23-latka

23lata, student, gej w dziecinstwie separacja rodziców.Od liceum problemy z odżywianiem anoreksja,bulimia. Nie akceptuję się, czasem czuję się dobrze, czasem obrzydliwie.Jestem w kolejnym burzliwym związku(bylem bity) jestem rozwiązły mimo woli, nie mam siły na nic, boje sie samotności, nie wiem czego chcę, nie zmierzam nigdzie, zaniedbuję swoje zdrowie, to 3kierunek studiów, wybucham gnewem, jestem zaborczy, absurdalnie samotny,trace kontrole,boję sie ludzi.Każdy mnie ocenia i wysmiewa?Border?

Dzień dobry,

Nikt bez osobistego zbadania nie powinien Pana diagnozować.
A jeżeli interesuje Pana bardziej co można z tym zrobić, to proszę znaleźć psychoterapeutę w Pana okolicy (PZP, poradnia uczelniania, gabinety prywatne) i podjąć psychoterapię.

Dzień dobry. Trochę dużo jak na 23-latka, nie chciałbyś tego zatrzymać? Kiedy czytam Twój list czuję, że patrzę na rozpędzony samochód, nad którym nikt nie panuje. Pytanie brzmi, czy tak chcesz? Bo oczywiście możesz, to tylko Twój wybór. Psychoterapia, długa i bolesna lub droga, którą teraz podążasz, krzywdząc siebie, a być może i innych z Twego otoczenia. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam