Problemy z pamięcią i koncentracją po stosowaniu leków antydepresyjnych

Mam 21 lat i kończę za miesiąc brać leki antydepresyjne. Leczenie u mnie trwało prawie rok i jestem zdrowa,ale mam kłopoty z pamięcią i koncentracją.Wiem że jest to skutek depresji. Jestem otępiała i nie umiem się skupić na tym co kto do mnie mówi.....nie kojażę faktów. W trakcie leczenia depresji trochę poprawiło się myślenie,ale tylko trochę. Czuję się jakbym się cofnęła w rozwoju. Brałam już magnez i teraz biorę lecytynę ale nie pomaga.... i mam pytanie - czy mam się z tym udać do neurologa?

Dzień dobry. Pisze Pani, że kończy brać leki antydepresyjne, jest Pani zdrowa - czy ma Pani na myśli "zdrowa od depresji". Rozumiem, że odstawia Pani leki po wcześniejszej konsultacji z lekarzem psychiatrą. Proponuję przede wszystkim opowiedzieć o tych objawach lekarzowi psychiatrze u którego się Pani leczy. Pozdrawiam.