Problemy z pełnym wzwodem

Dzień dobry, mam 20 lat i jestem w 3-letnim związku. Około 2 miesiące temu uzyskałem wzwód i wytrysk, po czym mój członek nie był w stanie kontunuować stosunku, stał się miękki. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło, nie miałem żadnych problemów z erekcją. Od tego momentu zdarza się to częściej, gdy raz dojdzie do wytrysku, ciężko jest go znów "postawić". Mam także wrażenie, że nie dochodzi do pełnego wzwodu... Chciałem zaznaczyć, że z dziewczyną mogę o wszystkim porozmawiać, nie mamy przed sobą tajemnicy i potrafimy rozmawiać o wszystkim, także powód chyba nie leży w psychice, rozmawiałem z nią o tym i poradziła mi, żebym udał się do lekarza, ale głupio mi trochę iść z taką sprawa w tym wieku, dlatego chciałem najpierw zasięgnąć porady anonimowo.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

fizjologicznym zadaniem erekcji jest utrzymanie członka w stanie odpowiedniej sztywności aż do wytrysku. Po nim wzwód, z fizjologicznego punktu widzenia, przestaje być potrzebny. Dlatego u zdrowych mężczyzn erekcja ustępuje po wytrysku. Nie zawsze jest to natychmiastowe, czasem może trwać jeszcze kilka minut.

Ja właściwie nie dostrzegam patologii w Pana liście, ewentualnie przewartościowanie męskich możliwości. Oczywiście może Pan udać się do urologa w celu zasięgnięcia pełnej opinii o stanie Pana zdrowia.