Problemy z seksem a konflikty w związku

Witam. Chcę usłyszeć od eksperta co sądzi o tej sytuacji. Chodzi o to że niedawno po wielu naleganiach chłopaka zgodziłam się na swój pierwszy raz, jednak bardzo bolało kazałam by przestał bo ból czułam nawet nastepnego dnia. W dodatku on mówi że jak nie ma seksu to nie ma spotkania a ja już się po prostu boję i tego że zostawi i że znowu bedzie tak boleć.

Ból prawdopodobnie minie podczas kolejnych zbliżeń ( jeżeli nie to konieczna będzie konsultacja ginekologiczna). Natomiast relacja partnerska oparta o przymus jest jednostronna i krzywdząca wobec Pani.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią, żeby nie spełniała Pani oczekiwań Chłopaka, wbrew sobie.

Pani Chłopak nie ma prawa manipulować Panią, mówiąc i nalegając, "że jak nie ma seksu to nie ma spotkania".
Jeśli nadal będzie nalegał, proszę się zastanowić, czy taka relacja Pani służy.

Z mojej strony proszę też skonsultować się z ginekologiem, w celu kontrolnym.
( wskazane jest systematyczne badanie).

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej