Problemy z tachykardią od dwóch lat

witam o 2 lat mam problemy z tachykardią zatokową oraz utraty przytomnosci mjałam robione różne badania i nic nie wyszło pozatym wysoką tachykardia zatokowa nie można zanleżci przyczyny wczoraj znowu była utrata przytomnosci i zabrało mnie pogiotowie puls był 200 na minute ale nic nie zrobili i mam już tego dości mam wstawiony rejstrator pętlowy i przy utratach przytomnosci są bardzo wyskie puls i nie wiem juz sama co robic kolejną wizyte u lekarza mam poniedzieli co robic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. W przypadku wcześniejszego wystąpienia niepokojących objawów proszę wezwać zespół ratownictwa medycznego.