Problemy z tłustą cerą i pryszczami

od ok.2lat zmagam się z tlusta cera,plecami co za tym idzie z pryszczami, a na brodzie nawet czasem podskórne grudy.od > 6m-cy pogorszyl mi się zwrok, migreny,nadmierne owłosienie:wasik, wokoło sutkow.a teraz doszło do tego ze ostatni normalny okres miałam 23.07, 28.08 długie i skape plamienie brazowym sluzem trwające ok. 2 tyg. znow normalny okres-5 paźdz. i do tej pory nie wystapil. ciaza wykluczona. jakie badania wykonać żeby dowiedzieć się co mi dolega?testosteron-0,55ng/ml,prolakt.202uu/ml

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia . Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry . Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe .
Można wykonać badania helicobacter pylori , badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa , który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do stosowania skórę .