Problemy z układem wegetatywnym a problemy ze skórą

Byłem u lekarza zs swoimi dolegliwosciami , stwierdzil on , ze mam problemy z ukl wegetatywnym . Meczy mnie uczucie goraca nasilajace sie glownie w silnych emocjach . Czy mozliwe jest aby ten oto uklad byl odpowiedzialny za moje problemy rownoez ze skora ? Otoz mam problem z nieprawidlowym rozszerzaniem naczyn krwionosnych skory tzn jest ona zaczerwieniona . Dodatkowo mam poczatkowe stadium łzs.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane problemy jak najbardziej mogą być także przyczyną problemów z nieprawidłowym rozszerzaniem naczyń krwionośnych.