Problemy z uspokojeniem dziecka po wybudzeniu w nocy

mam problem mam 13 miesiecznego syna zasypia mi o21i zjada ostatni posilek ale problem tkwi w tym ze budzi sie w nocy tak jak by go cos bolalo i jak biore go złozeczka to nie moge go uspokoic i wygina mi sie na wszystkie strony

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to związane z tym co je Synek lub np z ząbkowaniem. Jeżeli jednak dziecko w dzień nie zachowuje się podejrzanie pod kątem zdrowia nie ma powodów do obaw.