Problemy z utrzymaniem wzwodu i krótkie stosunki

Witam! Mam dwa problemy, które mnie nurtują. Pierwszy to problem z erekcją. Wygląda to tak, że podczas gorących pocałunków i gry wstępnej członek jest w stanie parę razy zesztywnieć i opaść (mniej więcej 1-2 razy) i gdy ma już dojść do stosunku, zwykle opada i muszę sobie pomagać ręką lub robi to moja partnerka. Niestety, i to zwykle nie pomaga, penis wtedy zwykle jest we wzwodzie, ale kiedy zmieniam pozycje po zabawach ręką (lub oralnych przez moją partnerkę), zwykle znów opada. Zazwyczaj muszę być blisko wejścia pochwy i tam się masturbować, aby móc szybko umieścić członka w pochwie. Gdy już jestem w środku, wszystko jest w miarę ok, podniecenie nie opada, mogę uprawiać normalnie seks. Jednak zwykle kończy się on bardzo szybko - co jest moim drugim problemem. Mój stosunek, niestety, trwa ok. 5 min., co moim zdaniem jest czasem bardzo krótkim. Nie uprawiam seksu w prezerwatywie, dlatego że penis nawet w pełnej erekcji od razu po nałożeniu prezerwatywy opadał (sprawdzałem rozmiar i to, czy jestem uczulony na lateks - wszystko jest niby ok), tak więc zakładanie jej, aby zmniejszyć bodźce jest raczej niemożliwe.

Chciałbym rozwiązać oba te problemy. Usunąć przyczyny. Jednak prosiłbym o konkretne odpowiedzi, bez owijania w bawełnę. Czytałem większość artykułów na tej stronie z podobnymi problemami. Dodam, że mam bardzo wyrozumiałą partnerkę, która robi wszystko, abym nie czuł się źle, pomaga mi oralnie, jak penis nie jest w szczytowej formie. Nie mam stresującej pracy ani życia prywatnego. Ważę 84 kg przy wzroście 195 cm, mam 21 lat, zabawę z seksem zacząłem jakieś 2 miesiące temu, wcześniej były zabawy oralne, seks uprawiam zwykle w weekendy, dlatego że moja partnerka mieszka w innym mieście. Znam swoje ciało, nie mam żadnych kompleksów, moja partnerka mnie podnieca. Zwykle nie jadam śniadań, od razu obiady domowej roboty, wieczorem normalna kolacja, od czasu do czasu pizza. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi. Jeżeli wina leży w odżywianiu, to jak mam się odżywiać. Jeżeli w czymś innym, to też jak to zmienić.

Witam serdecznie!
W Pana zapytaniu nie odnajduję informacji na temat masturbacji. Ze względu na Pana młody wiek oraz opisywane dolegliwości mogę jednak założyć, iż onanizm nie jest Panu do końca obcy. Zakładam również, iż ma to miejsce zwykle przy filmach erotycznych. Jeśli tak, jedynym sposobem na poprawę Pana życia seksualnego będzie zaprzestanie lub przynajmniej ograniczenie masturbacji. Częste samozaspokojenie ręką może prowadzić do uwrażliwienia członka silne bodźce. Z tego względu u mężczyzn masturbujących się nadmiernie obserwowany jest problem z wprowadzeniem członka oraz utrzymaniem wzwodu w trakcie zbliżenia (głównie podczas zmian pozycji).
Z Pana opisu wynika, iż rozpoczął Pan zbliżenia stosunkowo niedawno. Długość stosunków wcale zatem nie dziwi. Z czasem stosunki powinny być dłuższe. Optymalne byłoby częstsze doprowadzanie do zbliżeń.
Pozdrawiam