Problemy z zajściem w ciążę przy badaniach prolaktyny i testosteronu

Witam,zrobiłam poszczególne badania w 5 dc FSH-4,09 LH-4,16 PROLAKTYNA 9,34 TESTOSTERON 31,94 AMH 1,2 czy te wyniki bardzo odbiegają od normy mam problemy z zajśćiem w ciaże?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki są prawidłowe. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.