Problemy z zasypianiem u 9-miesięcznego dziecka

Witam. Mam problem z synkiem 9 miesiecznym maogromne problemy z zasypianiem . W ciagu dnua spi 2 drzemki po godzinie ostatnia od 12 do 13. Na noc klade syna ok 18 ale placz krzyk az go nie pobujam ....noc tragiczna ciagle pobudkia do tego ok 14 nie chce mu sie spac tylko bawic. Pobodka o 6 rano. Prosze o porade Agnieszka

może kłaść go trochę później np. 19 .30 -20.00 w ciągu dnia długi spacer na świeżym powietrzu 2-3 godziny . Po południu od 16 nie pozwolić spać.