Problemy z zrzuceniem zbędnych kilogramów po urodzeniu dziecka

Witam mam pytanie od urodzenia syna nie mogę zrzucić zbędnych kilogramów. Jem dużo warzyw, kaszy gryczanej, jaglanej, kuskus, jęczmiennej i ryżu mięso bez panierki zazwyczaj w przyprawach smażone na patelni grillowej ćwiczyłam i na siłowni (teraz nie mam możliwości) ale biegam na bieżni i ćwiczę aerobic i kompletnie nic raz na tydzień mam 2 dniową dietę weekendową Dr bardadyna. I nic niestety nie działa i to od urodzenia waga przed 55 kg teraz 67;/

Witam serdecznie,

przypuszczam, że problem tkwi w tym, że w sumie przyjmuje Pani zdrowe pożywienie, ale w za dużych ilościach. Stąd brak rezultatów. Dobrze byłoby, aby spisała Pani swój jadłospis bardzo dokładnie i dała do analizy dietetykowi. Ten ograniczy nieco ilości i będzie Pani miała idealną dla siebie dietę.

Zapraszam do kontaktu: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska