Problemy ze snem i napady paniki w dzień

Od lat nastu mam problemy ze snem(dzis 37). Czasem w dzien mam jakby napady paniki-zaczyna sie od problemow z miesniami mam wrazenie,ze jestem z plateliny...a potem ogromny strach a pozniej sennosc(wykluczono eplepsJ Wstaje po kilknascie(!!!) razy w nocy.W dzien najchetniej bym spedzila w lozku. Ostatnio zasnelam w metrze i dojechalam do stacjii koncowej i z powrotem... W nocy nasilil sie paraliz przysenny(wczesniej zdarzal sie jednak nie tak czesto). Doszlo do tego ,ze boje sie pory wieczornej

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza