Problemy ze stawem kolanowym a operacja u 18-latki

Witam.Mam konflikt rzepkowo udowy, boczne przyparcie rzepki, naciagniete więzadla i szpotawe kolana(wszystko w obu kolanach, w prawym zaawansowane).Rok temu ostatni raz bylam u ortopedy. Przez cale leczenie zalecil mi wkladki ortopedyczne i skierowal mnie 3 razy na rehabilitacje ktora nic nie dala.Wspominal cos o zastrzykach i o usztywnianiu nog na miesiac ale po wiedzial ze mi to juz nie pomoze a najlepszym wyjsciem jest operacja. Ale uwaza ze jestem za mloda.Kazał miporadzic sie innego lekarza

Witam. Rzeczywiście najbardziej skutecznym rozwiązaniem tego rodzaju dysfunkcji jest operacja, korzystniej jest jednak wykonać ją dopiero po zakończeniu wzrostu kości. Proszę skonsultować się z lekarzem który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.