Problemy ze współżyciem po założeniu prezerwatywy

Witam.Mam 27 lat i od jakiś dwóch tygodni zacząłem współżyć z moją dziewczyna.Mój problem polega na tym ze podczas gry wstępnej wszystko jest dodrze (członek jest twardy i gotowy) ale gdy zakładam gumkę i próbuję zacząć to członek opada i robi się miętki Wcześniej często się masturbowałem . Boje się ze jak znowu będę się chciał kochać ze swoja dziewczyna to sytuacja się powtórzy i za jakiś czas moja partnerka mnie opuści.Co mogę zrobić aby dać jej rozkosz i mógł normalnie współżyć. Pozdrawiam

Proponuję poćwiczyć, założenie może trwać 2-3 sekundy, w tym czasie penis nie zdąży "zmaleć".
Ważne, żeby stosunek technicznie się odbył.
A potem można doskonalić "ars amandi" i współżycie ma szanse stać się satysfakcjonujące, Zależy to jednak od wielu czynników, głównie emocjonalnych.
Zachęcam do lektury na tym Portalu, jest tutaj wiele informacji dla "początkujących" w dorosłym życiu erotycznyym.
Pozdrawiam. JW, www,seksuologa.org.pl
.