Problemy ze wzwodem podczas stosunku

Witam, mam 18 lat, seks uprawiam ze swoją partnerką już ponad rok, ogólnie na początku nie było żadnych problemów lecz ostatnio pojawił się problem z erekcją. Albo w pełni podniesie się tyle że na chwile tylko lub w ogóle ledwo co. Po ok. 2-4 dni po stostunku dopiero jest w stanie się utrzymać jakoś w miarę. Jeśli chodzi już o stosunek to nie ma problemów jeśli do niego dojdzie. Od pewnego czasu również nie mam porannych wzwodów. Śpię po ok. 5-6 godzin dziennie i palę. Bardzo proszę o pomoc.

Witam, przyczyny Pańskich zaburzeń erekcji mogą być różne. W tak młodym wieku na pierwszy plan wysuwają się zaburzenia na tle psychogennym. Zdecydowanie najlepszym wyjściem dla Pana jest rozmowa z seksuologiem, który wybierze odpowiedni rodzaj terapii. Jeżeli zdecyduje się Pan na taką wizytę, szansa na poprawę będzie bardzo duża. W ramach leczenia "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) jednakże na dłuższą metę należałoby ustalić przyczynę tych zaburzeń. Pozdrawiam RH