Problemy ze wzwodem u 22-latka i zimne stopy podczas stosunku

Witam. Mam 22 lata. Moim problemem jest utrzymanie pełnego wzwodu. Podczas stosunku mój członek opada, najczęściej jest to gdy wyjmę go na chwilę z pochwy lub zmienię pozycję. Masturbuję się regularnie od kilku lat. Zauważyłem, że również podczas masturbacji mój członek gdy nie jest stymulowany zaczyna opadać. Odżywiam się zdrowo, nie palę, nie piję, uprawiam sporty. Partnerka zauważyła, że czasami przy stosunku mam bardzo zimne stopy. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno ocenić jednoznacznie przyczynę , ale wskazana jest wizyta u urologa w celu uzupełnienia wywiadu oraz przeprowadzenia badania fizykalnego. Prawdopodobną przyczyną mogą być zaburzenia wynikające z nieprawidłowego ukrwienia. Zachęcam do wizyty u specjalisty.