Problemy ze zdjęciem napletka a ospa

moje dziecko ma 5 lat,zachorował na ospe,od tej pory nie moze sciagnac sobie napletka co przed ospa bardzo ładnie mu schodziło. czy to wina ospy,zostały mu teraz strupki i nie moze sciagnac.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwężenie napletka mogło powstać na skutek pojawienia się blizn po zmianach w przebiegu ospy. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.