Próchnica między jedynkami a niwelowanie jej

Witam mam pytanie dotyczące mojego uzębienia. Mianowice wdała sie próchnica miedzy jedynkami zniwelowałam ja plombą lecz pani doktor oszpeciła mi zęba gdyż mam na nim linie która wygląda na pękniecie.. czy stomatolog jest to w stanie usunąć przy nowej plombie??jakos zeszlifować;///??

Jeżeli pojawiła się szczelina pomiędzy wypełnieniem a zębem, to należy je ponownie założyć od nowa; jeśli natomiast jest tylko nierówność charakteryzująca się lekkim odstawaniem wypełnienia, to spokojnie można delikatnie wygumować w gabinecie.