Profesjonalny ośrodek SPA dla kobiety po operacyjnym usunięciu raka piersi

Witam, Szanowni Państwo proszę o profesjonalnym ośrodku spa dla mojej mamy po nowotworach piersi(7 lat po ostatniej operacji).Ma 63 lata. Zależy mi aby były tam poprawnie dopasowane zabiegi po jej chorobach. Jest to osoba z nerwicą, może znajdzie się taki ośrodek gdzie się lepiej poczuje. Z góry Państwu bardzo dzękuję, Wioletta

Niestety nie dysponuję wiedzą na temat poszukiwanych przez Panią ośrodków. Czy pytała Pani w dziale informacji regionalnego oddziału NFZ. Być może dysponują informacjami na poszukiwany przez Panią temat. Proszę też sprawdzić na stronie internetowej ZUS pod hasłem "ośrodki prewencji rentowej i rehabilitacji" lub wprost zadzwonić do Departamentu Prewencji i Rehabilitacji w centrali ZUS w Warszawie. Wierzę, że tam uzyska Pani potrzebne informacje. Pozdrawiam