Prolaktyna, testosteron i TSH w badaniach

proszę o pomoc przy odszyfrowanie wyników i tak: prolaktyna MTC1H 91,84 ng/ml, lh 8,5 mlu/ml, fsh 6,16 mlu/ml, prolaktyna 10,53 ng/ml, testosteron 3,08, kortyzol 208,20, tsh 2,76, acth 10,80 - czy te wyniki sa w porzadku ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani w którym dniu cyklu zostały wykonane badania. Nie jest zatem możliwa interpretacja.