Promieniujący ból pod żebrami a kamienie w woreczku żółciowym

Witam. Rok temu mialam robione gastroskopie w ktorym wykluczono wrzody,bakterie na zoladku.Pozniej mialam usg watroby ,ale takze nic nie znaleziono... Od 2 tyg. mam bol z prawej stony pod zebrami,promienuje na plecy,ktory utrzymuje sie 24/h takze w nocy,gdy sie przewracam z boku na bok. Trudnosci sprawia mi nawet gleboki oddech,kaszel ,kichanie. Czy moge miec kamienie w woreczku zolciowym?Czy jest to niebezpieczne?Jak moge to zbadac i jak sie leczyc? Pomozcie bo juz nie daje rady tak zyc....:(
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczne jest USG jamy brzusznej. Objawową kamicę leczy się operacyjnie.