Prorocze sny: czy mogę być w ciąży?

Bardzo boję się, że mogę być w ciąży. Nie wiem, czy to ze strachu przed nią, czy z jej powodu, ale występują u mnie objawy ciąży. Problemem jest to, że nie mam możliwości zrobienia testu, choć wiem, że muszę i postaram się to jakoś zrobić. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ja i mój chłopak nigdy nie współżyliśmy ze sobą. Faktem jest, że jakiś miesiąc temu uprawialiśmy peeting. Dość "intensywny" i bez zabezpieczenia ;( Jednak mój chłopak nie miał wytrysku. W ostatnich 8-9 miesiącach nie miał go przy mnie. Tym bardziej podczas jakichkolwiek pieszczot. Zaznaczę, że wiem o tym, że plemniki mogą znajdować się w płynie, który "wycieka" z członka. Jakieś 5 tygodni temu mój chłopak ostatnio wkładał mi palce do pochwy. Zarzeka się, że jego ręce były czyste i nie dotykał wcześniej penisa. Wierzę mu, bo długo go znam i ufamy sobie. Ja również miałam kontakt z jego narządami, dotykałam ich itd., ale jak już wspomniałam do wytrysku nie doszło. Z tego, co pamiętam ręce myłam. Około 10 dni po tym wydarzeniu dostałam miesiączki.

Moje miesiączki były bardzo regularne i zawsze trwały około 6-7 dni, równiutko, aż do teraz. Ostatnia miesiączka (10 dni po peetingu) trwała 5 dni i była średnio obfita. Zdziwiło mnie, że szybko się skończyła. Teraz powinna mi się kończyć druga miesiączka od tamtych wydarzeń, ale jej nie ma. Wystąpiło tylko zamiast krwawienia 3 dniowe rzadkie plamienie, lekko brunatnego koloru.

W międzyczasie byłam przeziębiona, nie miałam raczej gorączki, jeśli już to 37 stopni. Odchudzałam się, ćwiczyłam, piłam bardzo dużo zielonej herbaty. Jednak odstawiłam ją, bo mój brzuch był po niej bardzo wzdęty. Po zielonej herbacie piłam 2 tygodnie odchudzającą herbatkę, jednak całe to miesięczne odchudzanie niewiele pomogło - schudłam może 1 kg. Dodam, że jakieś 7 tygodni temu miałam dość silne bóle z prawej strony podbrzusza, najbardziej przy siadaniu i schylaniu (tak jakbym miała zapalenie jajnika) nie byłam u lekarza :( Około miesiąca potem wystąpiła miesiączka, która trwała 5 dni. Czy mogła się skrócić przez to niby zapalenie lub przez przeziębienie? Mogę nie mieć miesiączki przez zieloną herbatę i odchudzanie? Nie wiem już co myśleć. Jeśli chodzi o objawy ciąży to jest to właśnie brak miesiączki i zmęczenie. Mój brzuch również jest jakby trochę większy. Na piersiach i udach pojawiły się rozstępy, ale piersi mnie nie bolały i narazie nie bolą. Często mam zimne dłonie i stopy. Miewałam w ostatnim czasie bóle głowy i czasem kłucie w podbrzuszu. Nie mam zawrotów głowy i mdłości. Niepokoi mnie to plamienie, o którym pisałam, bo czytałam, że występują we wczesnej ciąży. Jeszcze ten brzuch, rozstępy. Jestem rozbita i załamana. Niedługo czekają mnie egzaminy, tym bardziej mi ciężko. Nie mogę powiedzieć o niczym rodzicom, bo by mnie chyba zabili. Mam 16 lat. Mój chłopak wychodzi z siebie, żeby mi pomóc. Jednak ja ciągle myślę o najgorszym i nie mogę się na niczym skupić. Mam dziwne sny, których tłumaczenie mnie przeraża, bo dotyczy właśnie tego, że mogę spodziewać się dziecka. Proszę o pomoc!

Witam serdecznie!
Ryzyko ciąży przy pettingu jest znikome. Oczywiście wskazane jest wykonanie testu ciążowego dostępnego w każdej aptece i w co raz większej ilości sklepów.
Przebyte przez Panią zapalenie może spowodować wydłużenie cyklu lub zmienić charakter miesiączki.
W sprawach medycznych nie należy wierzyć snom ani sennikom.
Pozdrawiam.