Prośba o interpretację badania krwi u 4-miesięcznego dziecka

Wynik badania krwi dziecka Witam. Bardzo proszę o informacje na temat wyników mojego dziecka. Patrząc w normy- nie jest dobrze. Płytki krwi 517, norma (130-400), LYM% 72,5, norma (38-60), NEU% 23, norma 27-51. Bardzo proszę o interpretacje. Z góry dziękuje. Dziecko ma 4 miesiące.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanych wynikach nieprawidłowość stanowi tylko podwyższenie poziomu płytek krwi. Poziom LYM i NEU jest prawidłowy dla dziecka w tym wieku.