Prośba o interpretację wyników badań hormonalnych: TSH, prolaktyna

Witam, bardzo proszę o interpretacje wyników. Z badanych wskażników nieprawidłowe są: MPV (obiżone) 8,9 TF4 (obniżone)- 11,78 poza tym FT3(4,74) oraz TSH (3,51)są w normie. Prolaktyna 290.3 Prolaktyna po 60 min 4535

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są nieprawidłowe. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.