Prośba o interpretację wyników morfologii u 42-latka z nasilającym się kaszlem

Witam Mam prośbę o interpretację wyników badań u mojego męża lat 42. Od 3 lata nasila się u niego kaszel. Lekarz rodzinny zlecał tylko leki na przeziębienie. W roku 2014 kaszel nasilił się bardzo, kaszlał non stop na przełomie styczni i lutego potem mniej. Mąż jest po dwóch wizytach u pulmonologa, który zlecił leki wziewne w kierunku astmy. Kaszel nie ustępuje nadal. Z morfologii poniżej normy: WBC 3,7 [4,3-10,00], PLT 105 [150-400] IGE 87,5 [0,0-240,0]

Konieczna ponowna diagnostyka kaszlu przewlekłego: bronchofiberoskopia, posiewy plwociny, rtg klp, ew. TK klp itp. Być może konieczna będzie diagnostka szpitala.