Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej u miesięcznego dziecka

Witam bardzo proszę o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej u miesięcznego dziecka. Wzmożony rysunek naczyniowy w okolicach przy wnękowych . Widoczne odcinki pól płucnych zmian miąższowych nie wykazują. Cień środkowy prawidłowy.

Nie można ocenić opisu zdjęcia nie widząc samego zdjęcia. Opis jest tylko określeniem obrazu - pewna morfologią, bez informacji o chorym opisy radiologa nie mają znaczenia klinicznego, zwłaszcza jak są tak "zwiewne"
Przy takim pytaniu
1/ co się dzieje z dzieckiem
2/ jakie są objawy
3/ jaki jest dokładny, pełny opis
4/ + obraz zdjęcia