Prośba o ocenę wymiarów 19-latki

Witam mam 161 cm i ważę 51 kg. Moje wymiary to w tali 67 cm, biodra 90 cm, udo 53 cm. Chciałam sie zapytać czy mam grube nogi i czy jestem gruba w talii.

Witaj, nie ma czegoś takiego jak idealne obwody. Każdy z nas jest inaczej zbudowany. Jeśli chodzi o obwody to jest jeden współczynnik - WHR jest to stosunek obwodu talii do obwodu bioder (dzieli się obwód talii/obwód bioder). W większości kultur za najbardziej atrakcyjny uważany jest kobiecy kształt o WHR = 0,7. Twój wynik to 0,74, więc talii nie masz za grubej.
Nie ma współczynników na uda, ale Twoja waga jest w normie :) BMI wynosi 19.7