Prośba o polecenie kremu z wysokim filtrem dla 2-miesięcznego dziecka

Witam. Proszę o polecenie dobrego kremu z wysokim filtrem dla 2 miesięcznego dziecka. Mieszkam w miejscu gdzie słońce jest dość agresywne i chce uchronić syna przed poparzeniami. Cena nie gra roli , istotny jest fakt ze maluszek ma 2 miesiące i jest po przebytym AZS (pięknie zaleczone). Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest wiele preparatów z filtrem UV przeznaczonych dla dzieci.W doborze odpowiedniego pomoże farmaceuta. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z pediatrą.

Witam serdecznie. Zdecydowanie mogę Pani polecić kremy z serii Bioderma - Krem Photoderm Mineral SPF 50+ i on ma testy potwierdzone od 1. miesiaca zycia.
Alternatywą jest Pharmaceris krem ochronny na słońce dla niemowląt i dzieci SPF 50+ mimo, że informacja o testach dotyczy dzieci od 6. miesiaca życia.