Prośba o wskazanie szpitala zajmującego się przerzutami po raku piersi

Szanowni Państwo, uprzejmie proszę o wskazanie szpitala zajmującego się przerzutami po raku piersi lub o każdą inną wskazówkę. Kuzynka zachorowała na raka piersi i została poddana mastektomi. Była leczona Texoterem ( 3 seanse bez rezultatu), następnie Xeloda ( po 2 tygodniach przerwana z powodu mocnego uczulenia). W ramach dalszego leczenia przyjmowała Herceptyne przez 11 miesięcy (raz w tygodniu ). Przewidywano 1 rok. Przerwano z powodu się zmian w płucach.

Leczeniem rozsianej choroby nowotworowej zajmuje się zawsze placówka (klinika,oddział) , ktora leczyła dotychczas! - Lub kieruje do współpracującej placówki,zż